دوره مقدماتی آموزش گیتار (آفلاین)

دوره آفلاین آموزش گیتار

توضیحات دوره مقدماتی آموزش گیتار (آفلاین)

امروز خیلیی ها دوست دارند که در منزل به یادگیری ساز گیتار بپردازند. و یا اینکه به یادگیری گیتار علاقه دارند ولی شرایط لازم برای شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند.

دوره مقدماتی آموزش گیتار (آفلاین) به صورت ویدئوهای ضبط شده می‌باشد که شما بعد از خرید می‌توانید هر جا و در هر زمان که راحت هستید تمرین کنید.

این دوره در 4 بخش آماده و ارائه شده است. که در هر بخش 4 جلسه آموزشی وجود دارد. پس در کل شما 16 جلسه آموزشی در پیش دارید.

بعد از خرید، ویدئوهای آموزشی را یکی یکی و با دقت نگاه کنید و تمرین کنید. در روند آموزشی که طی می‌کنید تنها نیستید! زیرا پس از خرید اگر مشکل یا سوالی از هر قسمت داشتید می‌توانید در واتسپ از پشتیبانی این دوره استفاده کنید. من همراه شما هستم تا بتوانید آموزش ها را به خوبی یاد بگیرید.

در پایان این دوره یاد می‌گیرید:

این دوره برای چه کسانی پیشنهاد میشود؟

این دوره برای کسانی مناسب است که علاقه به یادگیری اصولی گیتار دارند اما شرایط لازم برای شرکت در کلاس های حضوری و آنلاین ندارند.

مدرس دوره

ویژگی های دوره

سوالات متداول

پاسخ: خیر. در این دوره اگر تا به حال هیچ وقت گیتار کار نکرده باشید از صفر و پایه همه چیز آموزش داده می‌شود.

بله. شما می‌توانید نمونه کار هنرجویان دوره‌های آفلاین را در پیج اینستاگرام ببینید.

در این دوره نت خوانی و مباحث تئوری، تکنیک های پایه گیتار و ملودی نوازی آموزش داده شده است.

بله شما تا 24 ساعت پس از دریافت پکیج آموزشی اگر احساس کردید این دوره برای شما مناسب نیست می‌توانید به شماره واتسپ 09035771020 پیام بدید و در خواست انصراف کنید.

در 99% دوره هایی که در فضای مجازی وجود دارد اصطلاحا ماهی خوری آموزش داده می‌شود. به این صورت که شما باید از مدرس خودتان تقلید کنید بدون اینکه دلیل علمی آن را بدانید. همچنین آموزش تئوری و نت خوانی در اکثر دوره های موجود بسیار ضعیف است یا اصلا وجود ندارد.

در این آموزش شما قدم به قدم مطالب تئوری را در کنار تمرینات مناسب یاد می‌گیرید. تا در نهایت خودتان بتوانید هر نتی که می‌بینید را آنالیز کنید و بنوازید.

راه های ثبت نام در دوره آموزش آنلاین گیتار

  1. ثبت نام از طریق پرداخت آنلاین
  2. ثبت نام از طریق کارت به کارت

 

برای پرداخت آنلاین دکمه خرید را بزنید. و در مرحله بعد فرم فرایند خرید اینترنتی را تکمیل کنید. با زدن دکمه پرداخت به درگاه بانک منتقل میشوید. بعد از پرداخت به صفحه دانلود منتقل می‌شوید.

برای پرداخت از طریق کارت به کارت میتوانید مبلغ دوره را به شماره کارت زیر واریز کنید. و رسید آن را به همراه مشخصات خودتون در واتس اپ به شماره 09035771020 ارسال کنید. در اولین فرصت با شما تماس برقرار می‌شود و پکیج آموزشی برایتان ارسال می‌شود.

شماره کارت

سوالات خودتان را با ما در میان بگذارید