دوره یک ماهه آموزش آنلاین گیتار

دوره یک ماهه آموزش آنلاین گیتار

توضیحات دوره یک ماهه آموزش آنلاین گیتار

دوره یک ماهه آموزش آنلاین گیتار معمولا زمان کمی برای یادگیری میباشد. و شما بعد از اتمام دوره اگر میخواهید به پیشرفت در نوازندگی ادامه دهید می بایست هر ماه دوره خود را تمدید کنید.

این دوره شامل 4 جلسه آنلاین از طریق تماس تصویری میباشد. مدت زمان هر جلسه 30 دقیقه است و هر هفته یک جلسه برگزار میشود. همچنین در طول هفته میتوانید به صورت آفلاین با مدرس خود در اپلیکیشن واتس اپ در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید. 

 در این دوره یک جلسه غیبت مجاز میباشد.

این دوره برای چه کسانی پیشنهاد میشود؟

 برای کسانی مناسب است که به هر دلیلی نمیتوانند برای یادگیری موسیقی برنامه منظم و بلند مدت داشته باشند. مثلا به خاطر شرایط کاری یا شخصی ممکن است نتوانند دائم تمرین داشته باشند. و یا تمرکز کافی ندارند و نمیتوانند هر ماه برای کلاسها آماده باشند. اگر شرایط شما به این شکل است بهتر است دوره یک ماهه را انتخاب کنید.

مدرس دوره

ویژگی های دوره

  • 4 جلسه آموزشی آنلاین از طریق تماس تصویری
  • مدت زمان هر جلسه 30 دقیقه
  • پشتیبانی آفلاین در واتس اپ
  • مناسب برای کسانی که نمیتوانند برنامه بلند مدت جهت آموزش داشته باشند.
  • یک جلسه غیبت مجاز

راه های ثبت نام در دوره آموزش آنلاین گیتار

  • ثبت نام از طریق پرداخت آنلاین
  • ثبت نام از طریق کارت به کارت

 

برای پرداخت آنلاین دکمه ثبت نام را بزنید. و در مرحله بعد فرم ثبت نام را تکمیل کنید. با زدن دکمه پرداخت به درگاه بانک منتقل میشوید. بعد از پرداخت و ثبت نام با شما تماس گرفته میشود و برای برگزاری کلاس های آموزش گیتار هماهنگی صورت میگیرد.

240,000 تومان

برای پرداخت از طریق کارت به کارت میتوانید مبلغ دوره را به شماره کارت زیر واریز کنید. و رسید آن را به همراه مشخصات خودتون در واتس اپ به شماره 09035771020 ارسال کنید. در اولین فرصت با شما جهت هماهنگی کلاس تماس گرفته میشود.

شماره کارت

سوالات خودتان را با ما در میان بگذارید

بخشی از کلاس های آموزش آنلاین گیتار پاپ

نمونه کار هنرجویان سبک کلاسیک دوره های آموزش آنلاین گیتار. علیرضا با اجرای قطعه secret garden

جدول مطالب

240,000 تومان