دوره 3 ماهه کلاس های آنلاین گیتار

دوره سه ماهه آموزش آنلاین گیتار

توضیحات این دوره

دوره سه ماهه کلاس های آنلاین گیتار شامل 10 جلسه آموزشی آنلاین از طریق تماس تصویری. مدت زمان هر جلسه 30 دقیقه میباشد. هر هفته یک جلسه در زمان هماهنگ شده برگزار میشود و هنرآموز یک هفته فرصت دارد برای جلسه بعد تکالیف و درس ها را تمرین کند و آماده کلاس شود. در این مدت میتواند به صورت آفلاین در اپلیکیشن واتس اپ با مدرس در ارتباط باشد و سوالات خود را مطرح کند (پشتیبانی آفلاین در واتس اپ). جزوه آموزشی به همراه فایل های صوتی تمامی تمرینات برای هنرآموزان این دوره رایگان است.

 در این دوره 2 جلسه غیبت مجاز میباشد.

چرا دوره سه ماهه کلاس های آنلاین گیتار؟

1.برنامه ریزی منظم و بلند مدت باعث پیشرفت عالی شما میشود

مهارت نوازندگی نیاز به یک پروسه برنامه ریزی شده در بلند مدت دارد. مخصوصا اگر شما مایل باشید در این زمینه به صورت علمی و صحیح آموزش ببینید. در دوره سه ماهه کلاس های آنلاین گیتار وقت کافی برای برنامه ریزی و پیشرفت وجود دارد و مدرس شما در این زمان میتواند برنامه مناسب را برای آموزش شما در نظر بگیرد. خود شما نیز برای پیشرفت در زمینه نوازندگی حداقل به سه ماه آموزش منظم احتیاج دارید تا نتایج تلاش خودتان را ببینید.

البته که قرار نیست بعد از گذشت سه ماه در این رشته حرفه ای شوید. ولی با دیدن پیشرفت خودتان انگیزه بیشتری برای ادامه مسیر یادگیری خواهید داشت. و میتوانید برای ترم سه ماهه بعدی ثبت نام کنید.

متاسفانه خیلی از هنرجویان بعد از گذشت یک ماه از کلاس های گیتار به غیبت های طولانی میروند. و برنامه منظمی برای پیشرفت خود ندارند. بعد وقتی دوباره برای کلاس ثبت نام میکنند اکثر مطالب گذشته را از خاطر برده اند و توانایی آنها نیز افت کرده است. در دوره سه ماهه شما سه ماه منظم آموزش میبینید و برای پیشرفت خودتان متعهد میشوید.

2.دوره سه ماهه کلاس های آنلاین گیتار مقرون به صرفه تر میباشد

در این دوره هزینه هر جلسه کمتر از دوره یک ماهه محاسبه میشود و همچنین جزوه آموزشی به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

مدرس دوره

ویژگی های دوره کلاس های آنلاین گیتار

  • 10 جلسه آموزشی آنلاین از طریق تماس تصویری
  • مدت زمان هر جلسه 30 دقیقه
  • پشتیبانی آفلاین در واتس اپ
  • هزینه دوره مقرون به صرفه تر از دوره یک ماهه
  • ارائه جزوه آموزشی رایگان
  • دو جلسه غیبت مجاز

راه های ثبت نام

  • ثبت نام از طریق پرداخت آنلاین
  • ثبت نام از طریق کارت به کارت

 

برای پرداخت آنلاین دکمه ثبت نام را بزنید و در مرحله بعد فرم ثبت نام را تکمیل کنید. با زدن دکمه پرداخت به درگاه بانک منتقل میشوید. بعد از پرداخت و ثبت نام با شما تماس گرفته میشود و برای برگزاری کلاسها هماهنگی صورت میگیرد.

500,000 تومان

برای پرداخت از طریق کارت به کارت میتوانید مبلغ دوره را به شماره کارت زیر واریز کنید و رسید آن را به همراه مشخصات خودتون در واتس اپ به شماره 09035771020 ارسال کنید. در اولین فرصت با شما جهت هماهنگی کلاس تماس گرفته میشود.

شماره کارت

سوالات خودتان را با ما در میان بگذارید

بخشی از کلاس آنلاین گیتار پاپ

نمونه کار هنرجویان سبک کلاسیک کلاس های آنلاین گیتار. علیرضا با اجرای قطعه secret garden

جدول مطالب

500,000 تومان